תקנון

האתר qtent.co.il שמופעל ע”י חברת איזי גזיבו בע”מ משמש גם כחנות אלקטרונית לרכישת מוצרים ושירותים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל.

איזי גזיבו בע”מ תאפשר לך לרכוש מוצרים ו/או שירותים שונים באמצעות החנות , בדרך נוחה, קלה ומהירה, במחירים נוחים ממיטב. הפריטים והמותגים שהיא מייבאת באופן עצמאי ובלעדי.

כל התמונות והאביזרים המופיעים באתר הם להמחשה בלבד מחירי המחירון הנ”ל כוללים מע”מ ואינם משקפים בהכרח את מחיר השוק. אנו ממליצים לעשות סקר שווקים טרם רכישה באתר.

התשלום בכרטיסי אשראי דרך האתר או טלפונית בשעות הפעילות, כמו כן יש אפשרות לשלם בהעברה בנקאית או במזומן במשרדי החברה.

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך בחנות זאת, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בינך לבין החנות המכוונת , לכל דבר ועניין

גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו , מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון , לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה , הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.

מלאי והזמנות:

איזי גזיבו בע”מ עושה כל שביכולתה כדי שהמוצר המוצג על-ידיה נמצא ברשותה , יחד עם זאת, עלול להיווצר מצב, ובו יתברר כי המוצר חסר מן המלאי במצב כזה, רשאים איזי גזיבו בע”מ לבטל את המכירה ולהשיב לקונה את כספו אם בוצע תשלום בפועל.

חברת איזי גזיבו בע”מ רשאית להציע לזוכה מוצר חלופי, במידה ואין הקונה מעונין במוצר החלופי, יש לו הזכות לסרב לקבלו. ותבוטל הזמנת המוצר וכספו של הזוכה יוחזר לו אם שילם.

הכל מקרה בו בוטלה העסקה/ ההזמנה, לא תהא איזי גזיבו בע”מ כל אחריות לכל נזק שהוא שנגרם לזוכה או לאחר, ולזוכה לא תהא כל עילה ו/או טענה כלפי איזי גזיבו בע”מ בגין הזכייה במכירה או ביטולה, ובכלל זה בגין רכישת מוצר/שירות במחיר גבוה יותר ו/או בגין אובדן רווחים ו/או בגין כל נזק אחר, ישיר או עקיף.

ביטול קניה והחזרים

הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981.

ניתן לבטל רכישת מוצר עד 14 יום, הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח בכתב ו/או בפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אל החנות.

במקרה של ביטול העסקה יחויב הלקוח בשיעור של 5% אך לא למעלה מ- 100 ש”ח , בהתאם להוראות החוק.

אם סופק המוצר לזוכה , חלה חובת החזרת המוצר אל מחסני החברה בראשון לציון על הלקוח.

מוסכם כי הלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית , שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא כולל חשבונית.

מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח גם אם טרם קיבל את המוצר, וזאת במידה והמוצר נשוא העסקה נשלח זה מכבר.

לא ניתן להחזיר מוצרים אשר פורקו והורכבו , אלא לאחר שהחברה או הספק נתנו את הסכמתם מראש.

לא ניתן להחזיר מוצרים אשר הודפסו או יוצרו בהתאמה אישית.

איזי גזיבו בע”מ תהא רשאית לבטל עסקה במקרים הבאים:

נפלה טעות קולמוס , בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.

אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין.

במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה , איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין .

התגלה פגם מהותי במוצר ו /או בסדרת ייצור שלו שאינו מאפשר שימוש תקין ו /או בטוח

הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בדף ההרשמה.

אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה , רשאים החנות או הספק לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך. הודעה על ביטול כאמור תיעשה בכתב או בטלפון .

איזי גזיבו בע”מ לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי , לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר במחיר גבוה יותר אצל צד שלישי.

שירות לקוחות

לפרטים ובירורים באשר להפעלת האתר ופעילותו , ניתן לפנות אל איזי גזיבו בע”מ בימים א-ה’ בין השעות 0:900-18:00 יום ו’ וערבי חג 0:900-14:00 טלפון שרות לקוחות 073-3156669

כתובת דוא״ל : info@qtent.co.il

נא לציין מס’ טלפון בעת משלוח ה EMAIL ומספר הזמנה אם בוצעה.

אבטחת מידע ופרטיות בחנות

החנות נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע. העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגיית SSL.

כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן על פי תקן . במקרים שאינם בשליטתה ואו הנובעים מכוח עליון , החנות לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו , אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

ההחברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה.

אנחנו כאן בכל עת בשבילך.

טלפון: 073-3156669

info@qtent.co.il